ورود / عضویت
تاریخ 1401/12/22 ساعت 03:52

عکس| رونمایی از بدل زنانه مهدی قایدی در تیم ملی

عکس| رونمایی از بدل زنانه مهدی قایدی در تیم ملی ورزش سه نوشت: روز گذشته در جریان دیدار تیم ملی جوانان دختران، نگین زندی زننده تک گل پیروزی بخش ایران بود. کسی که معروف به مهدی قائدی فوتبال زنان است.

یکشنبه بعد از ظهر، تیم ملی جوانان زیر ۲۰ سال دختران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف بنگلادش رفت و در پایان موفق به کسب پیروزی ۱ بر ۰ مقابل این تیم شد. این درحالی بود که در نخستین دیدار این تورنمنت، دختران ایران به مصاف ترکمنستان رفته و موفق به شکست ۷ بر ۱ این تیم شده بودند. دو پیروزی متوالی تیم ملی دختران ایران نهایتا سبب صعود آن‌ها به مرحله نهایی این رقابت‌ها در جمع ۱۲ تیم برتر شد. جایی که ایران در سید سوم در کنار نپال قرار دارد.

اما ستاره میدان در این دیدار کسی نبود جز نگین زندی، نگین که به تازگی وارد ۱۹ سالگی شده است به دلیل سبک بازی و حرکات تکنیکی‌ که در میدان از خود نشان می‌دهد به قائدی فوتبال زنان شهرت یافته است. او که در جریان دیدار نخست ایران برابر ترکمنستان دچار مصدومیت شده بود و در همان دقایق ابتدایی با تعویض اجباری مجبور به ترک زمین شد، در دقیقه ۸۵ این دیدار دروازه تیم میزبان را فرو ریخت و سبب صعود ایران به مرحله بعدی شد.

زندی علی‌رغم اینکه بازیکن تیم جوانان ایران است، در ترکیب تیم ملی بزرگسالان هم جای خود را پیدا کرده است و در ترکیب اصلی این تیم نیز حضور دارد. او در تیم باشگاهی خود یعنی خاتون بم نیز از مهره‌های اصلی و تاثیرگذار تیم است و در دو سال گذشته نیز موفق به کسب ۲ قهرمانی لیگ ایران شده است.

نکته جالب توجه در خصوص درخشش زندی در دیدار روز گذشته تیم ملی جوانان این است که درست ساعاتی پس از درخشیدن او در میدان، مهدی قائدی اورجینال نیز در دیدار حساس استقلال برابر فولاد عملکرد خوبی از خود نشان داد و گل دوم این تیم را در دقیقه ۷۷ وارد دروازه حریف خوزستانی کرد.

عکس| رونمایی از بدل زنانه مهدی قایدی در تیم ملی

251251

منبع: khabaronline-1742491دیدگاه شما
دیدگاه ها