آزمون: بازیکنان با انگیزه بالا تمرینات خود را برگزار می کنند
تاریخ 1397/10/12 ساعت 03:02

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان:

آزمون: بازیکنان با انگیزه بالا تمرینات خود را برگزار می کنند

آزمون: بازیکنان با انگیزه بالا تمرینات خود را برگزار می کنند سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: تمرین تیم ملی فوتبال در حالی برگزار می شود که بازیکنان با انگیزه بالا و تلاش تمرینات خود را پیگیری می کنند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: امروز دومین روز از تمرین تیم ملی فوتبال دختران برگزار شد. بازیکنان تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خود را برگزار کرده و دروازه بانان به طور اختصاصی زیر نظر مدایم زاده و حبیبی تمرینات خود را برگزار کردند.

وی در ادامه بیان کرد: معتقدم حضور بازیکنان در کنار یکدیگر و هماهنگی آنها بسیار مهم است چرا که علاوه بر هماهنگ شدن با یکدیگر، مروری بر تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خواهیم داشت.

وی گفت: شرایط سختی در مرحله دوم داریم و باید از لحاظ روحی و روانی خیلی قوی باشیم برایی حضور در این مرحله، نیاز به همبستگی و یکدلی داریم که خدا را شکر بازیکنان ما به این حس خوب رسیده اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: برنامه های تاکتیکی ما در چند مرحله در اردو های مختلف دنبال می کنیم و در واقع باید نظم بیشتری در دفاع و حمله و در فاز انتقال از دفاع به حمله و گلزنی داشته باشیم.

آزمون در ادامه بیان کرد: ما نیاز به بازیهای دوستانه و تمرینات مستمر داریم تا تیم را آماده کنیم بر همین اساس تا فروردین ماه چند مرحله ار دو پیش بینی کردیم تا در کنار بازیهای لیگ، تمرینات ملی پوشان نیز برگزار و در نهایت آمادگی لازم را برای مرحله دوم رقابتهای المپیک کسب کنیم.

برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

جدول لیگ بانوان


اخبار و مقالات