شادی مهینی: آینده های فوتبال بانوان ارزیابی می شوند
تاریخ 1398/06/16 ساعت 13:41

در مسابقات کافا به نتیجه فکر نمی کنیم

شادی مهینی: آینده های فوتبال بانوان ارزیابی می شوند

شادی مهینی: آینده های فوتبال بانوان ارزیابی می شوند سرمربی تیم فوتبال زیر 15 سال دختران گفت: مسابقات کافا باعث می شود تا بازیکنان تجربه کسب کنند.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شادی مهینی سرمربی تیم فوتبال زیر 15 سال دختران گفت: رقابت با تیم های تاجیکستان و قرقیزستان و ازبکستان باعث می شود تا ملی پوشان تجربه کسب کنند و کادر فنی بازیکنان را محک بزند.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه در این رده سنی نیاز به استعدادیابی داشتیم در رقابتهای المپیاد که به میزبانی کردان بود 40 بازیکن را انتخاب و به اردوی اول دعوت کردیم. 34 بازیکن و 6 دروازبان در اردوی اول زیر نظر کادر فنی تمرین کرده و در اردوی دوم که متصل به اعزام است 26 نفر را انتخاب کردیم تا کارهای تکنیکی وتاکتیکی را کار کنیم.

مهینی در ادامه بیان کرد: این بازیکنان نیاز به کسب تجربه دارند تا بتوانند بهترین عملکرد را در آینده داشته باشند. در واقع در مسابقات کافا به نتیجه فکر نمی کنیم و این بازیهای باعث می شود تا آینده های فوتبال زنان ارزیابی می شوند.

وی در پایان گفت: ازبکستان سبک بازی اروپایی دارد و قوی است، تیم قرقیزستان هر سال شرکت می کند اما سطح شان مقداری ضعیف تر است و تیم تاجیکستان حریف سر سختی برایمان محسوب می شود. مسابقات کافا بیشتر جنبه محک و ارزیابی بازیکنان است تا بتوانیم پشتوانه سازی خوبی برای تیم ملی زیر 16 سال را که در سال آینده رقابتهای مقدماتی آسیا دارد، آماده کنیم.


برچسب ها: شادی مهینی تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ایران تورنمنت کافا


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان