شادی بانوان ایرانی جلوی دوربین فیفا
تاریخ 1398/01/20 ساعت 01:25

عکس

شادی بانوان ایرانی جلوی دوربین فیفا

شادی بانوان ایرانی جلوی دوربین فیفا فیفا تی وی دیروز با حضور دراردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران مستندی از این تیم تهیه کرد و به زودی در سایت فیفا بارگذاری خواهد شد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ورزش سه، بانوان ایرانی که به منظور حضور در بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو به دوحه سفر کرده اند دیروز با حضور در ساختمان فیفا در دوحه جلوی دوربین فیفا قرار گرفتند تا مستندی از فوتبال بانوان ایرانی ساخته شود.

به توصیه کارگردان برنامه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با ژست های مختلف و به صورت انفرادی و گروهی جلوی دوربین قرار گرفتند که صحنه های جالبی خلق شد که یکی از آنها شادی دست جمعی بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان ایران بود.

ایران امروز در سومین و آخرین بازی خود در گروه C به مصاف چین تایپه می رود و اگر این تیم را شکست دهد به دور نهایی بازی ها با حضور 8 تیم صعود خواهد کرد. ایران در این بازی ها و تا به این جای کار دو گل از فلیپین خورده و 9 گل به تیم فلسطین زده است. هم اکنون چین تاپیه 6 امتیازی است و ایران سه امتیاز دارد اما تفاضل گل ایران بهتر است و اگر چین تایپه را شکست دهد از این تیم پیشی خواهد گرفت.

شادی بانوان ایرانی جلوی دوربین فیفا
شادی بانوان ایرانی جلوی دوربین فیفا
شادی بانوان ایرانی جلوی دوربین فیفا

برچسب ها: فیفا فیفا تی وی مستند فیفا از فوتبال زنان ایران


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

جدول لیگ بانوان


اخبار و مقالات