کاروان تیم فوتبال زنان خاتون بم راهی قزاقستان شد
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

کاروان تیم فوتبال زنان خاتون بم راهی قزاقستان شد

کاروان تیم فوتبال زنان خاتون بم راهی قزاقستان شد تیم فوتبال زنان خاتون بم به منظور کسب آمادگی بیشتر به منظور حضور در مسابقات فوتبال قهرمانی زنان باشگاه‌های آسیا ۲۰۲۲ با پرواز اختصاصی فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد کشور قزاقستان ترک کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه خاتون بم، قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان ایران با یک فروند هواپیمایی بویٔینگ ۷۳۷ به‌صورت اختصاصی تهران را به مقصد قزاقستان ترک کرد.

تیم خاتون بم اردوی تدارکاتی خود را به مدت ۲ هفته در شهر شیمکند قزاقستان برگزار و دو دیدار دوستانه با تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان لیگ زنان آن کشور برگزار خواهد کرد.

 کاروان تیم فوتبال زنان خاتون بم سپس مستقیماً عازم ازبکستان شده و در مرحله گروهی مسابقات جام باشگاه‌های زنان آسیا، به مصاف نمایندگان ازبکستان، هند و اردن خواهند رفت.

 این مسابقات از ۲۵ مرداد تا ۴ شهریورماه در شهر قارشی ازبکستان برگزار خواهد شد.

گفتنی است خاتون بم اولین باشگاه در تاریخ فوتبال زنان ایران است که اردوی تدارکاتی و مسابقات دوستانه برون مرزی برگزار می‌کند.

به گزارش ایرنا، خاتون بم در لیگ کوثر فوتبال زنان ایران بازی می‌کند و با ۸ قهرمانی و دو نایب قهرمانی پرافتخارترین تیم این مسابقات است.این تیم تنها نماینده فوتبال زنان ایران در مسابقات جام باشگاه‌های زنان آسیا خواهد بود. 

منبع: irna-84837516


برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان