This is the default dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

آتش بازی شهرداری سیرجان در روز پیروزی نماینده پایتخت
تاریخ 1398/03/18 ساعت 08:46

هفته نوزدهم لیگ فوتبال بانوان

آتش بازی شهرداری سیرجان در روز پیروزی نماینده پایتخت

آتش بازی شهرداری سیرجان در روز پیروزی نماینده پایتخت تیم شهرداری بم کرمان با پیروزی در هفته نوزدهم در آستانه قهرمانی در لیگ برتر فوتبال بانوان قرار گرفت.


به گزارش فوتبالدخت، هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان از ساعت ۱۸ روز جمعه آغاز شد. در یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته تیم شهرداری بم کرمان صدرنشین برابر راه‌یاب ملل مریوان به میدان رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. یاران مرضیه جعفری در شهرداری بم برای قهرمانی در لیگ به یک پیروزی دیگر نیاز دارند.
تیم ملوان بندر انزلی نیز که هفته گذشته به دلیل مشکلات مالی نتوانست برابر شهرداری بم بازی کند، این هفته میزبان ذوب آهن اصفهان بود. این تیم با حمایت هواداران خود برابر ذوب آهن به تساوی رسید.
شهرداری سیرجان هم به مصاف تیم خلیج فارس شیراز رفت، در این بازی گویا تیم شیراز در اعتراض به تصمیم داوری از زمین بیرون می‌رود که بعد از حدود ۲۰ دقیقه دوباره وارد زمین می‌شود. این تیم در نهایت با نتیجه ۹ بر صفر شکست خورد. مطابق با قوانین، داور در چنین شرایطی ۱۵ دقیقه و با نظر ناظر بازی نهایتاً تا ۲۰ دقیقه به تیمی که از زمین خارج شده فرصت می‌دهد تا برگردد. اگر تیم بعد از این مدت حاضر به بازی نشد، داور باید پایان مسابقه را اعلام کند.

آتش بازی شهرداری سیرجان در روز پیروزی نماینده پایتخت

نتایج دیدارهای هفته نوزدهم به شرح زیر است:

راه یاب ملل مریوان صفر _ شهرداری بم کرمان ۴
ملوان بندرانزلی صفر _ ذوب آهن اصفهان صفر
شهرداری سیرجان ۹ _ خلیج فارس شیراز صفر
سپاهان اصفهان ۵ _ پالایش گاز ایلام ۱
آذرخش تهران ۲_ پارس جنوبی بوشهر صفر
سپیدار قائمشهر ۲_ همیاری آذربایجان غربی ۳

برچسب ها: هفته نوزدهم لیگ برتر


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول لیگ
اخبار و مقالات
اینستاگرام فوتبالدخت